Strona główna
Aktualności
Żegnaj przedszkole!
To był dzień, którego nie da się opisać jednym słowem... 🤍
Cztery lata temu przekroczyli próg naszego przedszkola – nieśmiali, ciekawi świata, z małymi plecaczkami i wielkimi oczami pełnymi emocji. Dziś stanęli przed nami jako pewni siebie, odważni i wyjątkowi mali ludzie.
Uroczystość rozpoczęli dostojnym polonezem, a potem każde z dzieci wypowiedziało wiersz napisany specjalnie dla niego – pełen wspomnień o tym, jacy byli, gdy po raz pierwszy trafili do naszej grupy. To była niezwykła podróż przez wspomnienia... pełna uśmiechu, wzruszeń i dumy.
A kiedy wybrzmiała ostatnia piosenka... zabrakło mi głosu. Jako wychowawca nie potrafiłam już ukryć emocji. Bo jak pożegnać dzieci, które przez cztery lata były częścią mojej codzienności? Które uczyły, rozśmieszały, zaskakiwały i każdego dnia zostawiały w moim sercu kolejny piękny ślad?
Z całego serca dziękuję Rodzicom za te cztery lata zauf
Zdrowo się odżywiam- Piramida Zdrowego Żywienia
2W ramach Dnia Profilaktyki uczniowie przebywający w świetlicy mieli zajęcia z p. Anną Bartoszcze dotyczące zdrowego żywienia. Dzieci, w formie zabawy, przypomniały sobie zasady żywieniowe oraz przygotowały owocowe szaszłyki. Świetne na czerwcowe upały. Dziękujemy!
Świetlica szkolna
Maj i czerwiec na świetlicy szkolnej upłynęły bardzo szybko...
Było dużo ruchu na świeżym powietrzu, plastycznych inspiracji a nawet smaczne, kulinarne, zdrowe przekąski.
Pełni energii rozpoczynamy wakacyjną przygodę.
26.06 2026r., ze Szkoły Podstawowej w Wociechowie wypływa statek w wakacyjny rejs. Ahoj! Wracamy 01.09 2026r. Do zobaczenia! Pozdrawiamy!- świetlica szkolna :)
Ognisko
W dniu 23.06.2026 r. odbyło się ognisko integracyjne uczniów klas 1–3 pod Wieżą Ariańską. Celem spotkania była integracja dzieci, wspólna zabawa oraz aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.
Podczas ogniska uczniowie piekli kiełbaski i pianki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe, które sprzyjały współpracy, rozwijały umiejętność logicznego myślenia oraz uczyły zdrowej rywalizacji.
Polacy w kosmosie - warsztaty w naszej szkole...
3Czerwiec jest miesiącem szczególnym dla polskiej kosmonautyki, nierozerwalnie związanym z dwoma przełomowymi wydarzeniami w historii załogowych lotów kosmicznych Polaków.
27 czerwca 1978 r. na orbitę okołoziemską wyruszył pierwszy Polak – Mirosław Hermaszewski. Lot odbył na pokładzie statku Sojuz 30 w ramach międzynarodowego programu Interkosmos. Misja trwała 8 dni, 3 godziny i 18 minut.
Żegnaj przedszkole!
To był dzień, którego nie da się opisać jednym słowem... 🤍
Cztery lata temu przekroczyli próg naszego przedszkola – nieśmiali, ciekawi świata, z małymi plecaczkami i wielkimi oczami pełnymi emocji. Dziś stanęli przed nami jako pewni siebie, odważni i wyjątkowi mali ludzie.
Uroczystość rozpoczęli dostojnym polonezem, a potem każde z dzieci wypowiedziało wiersz napisany specjalnie dla niego – pełen wspomnień o tym, jacy byli, gdy po raz pierwszy trafili do naszej grupy. To była niezwykła podróż przez wspomnienia... pełna uśmiechu, wzruszeń i dumy.
A kiedy wybrzmiała ostatnia piosenka... zabrakło mi głosu. Jako wychowawca nie potrafiłam już ukryć emocji. Bo jak pożegnać dzieci, które przez cztery lata były częścią mojej codzienności? Które uczyły, rozśmieszały, zaskakiwały i każdego dnia zostawiały w moim sercu kolejny piękny ślad?
Z całego serca dziękuję Rodzicom za te cztery lata zauf
Zdrowo się odżywiam- Piramida Zdrowego Żywienia
2W ramach Dnia Profilaktyki uczniowie przebywający w świetlicy mieli zajęcia z p. Anną Bartoszcze dotyczące zdrowego żywienia. Dzieci, w formie zabawy, przypomniały sobie zasady żywieniowe oraz przygotowały owocowe szaszłyki. Świetne na czerwcowe upały. Dziękujemy!
Świetlica szkolna
Maj i czerwiec na świetlicy szkolnej upłynęły bardzo szybko...
Było dużo ruchu na świeżym powietrzu, plastycznych inspiracji a nawet smaczne, kulinarne, zdrowe przekąski.
Pełni energii rozpoczynamy wakacyjną przygodę.
26.06 2026r., ze Szkoły Podstawowej w Wociechowie wypływa statek w wakacyjny rejs. Ahoj! Wracamy 01.09 2026r. Do zobaczenia! Pozdrawiamy!- świetlica szkolna :)
Ognisko
W dniu 23.06.2026 r. odbyło się ognisko integracyjne uczniów klas 1–3 pod Wieżą Ariańską. Celem spotkania była integracja dzieci, wspólna zabawa oraz aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.
Podczas ogniska uczniowie piekli kiełbaski i pianki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe, które sprzyjały współpracy, rozwijały umiejętność logicznego myślenia oraz uczyły zdrowej rywalizacji.
Polacy w kosmosie - warsztaty w naszej szkole...
3Czerwiec jest miesiącem szczególnym dla polskiej kosmonautyki, nierozerwalnie związanym z dwoma przełomowymi wydarzeniami w historii załogowych lotów kosmicznych Polaków.
27 czerwca 1978 r. na orbitę okołoziemską wyruszył pierwszy Polak – Mirosław Hermaszewski. Lot odbył na pokładzie statku Sojuz 30 w ramach międzynarodowego programu Interkosmos. Misja trwała 8 dni, 3 godziny i 18 minut.
Nagłówek
Niedziela 28.06.2026