• Strona główna

        • Aktualności

              • Żegnaj przedszkole!

                To był dzień, którego nie da się opisać jednym słowem... 🤍

                Cztery lata temu przekroczyli próg naszego przedszkola – nieśmiali, ciekawi świata, z małymi plecaczkami i wielkimi oczami pełnymi emocji. Dziś stanęli przed nami jako pewni siebie, odważni i wyjątkowi mali ludzie.

                Uroczystość rozpoczęli dostojnym polonezem, a potem każde z dzieci wypowiedziało wiersz napisany specjalnie dla niego – pełen wspomnień o tym, jacy byli, gdy po raz pierwszy trafili do naszej grupy. To była niezwykła podróż przez wspomnienia... pełna uśmiechu, wzruszeń i dumy.

                A kiedy wybrzmiała ostatnia piosenka... zabrakło mi głosu. Jako wychowawca nie potrafiłam już ukryć emocji. Bo jak pożegnać dzieci, które przez cztery lata były częścią mojej codzienności? Które uczyły, rozśmieszały, zaskakiwały i każdego dnia zostawiały w moim sercu kolejny piękny ślad?

                Z całego serca dziękuję Rodzicom za te cztery lata zauf

              • Świetlica szkolna

                Maj i czerwiec na świetlicy szkolnej upłynęły bardzo szybko...

                Było dużo ruchu na świeżym powietrzu, plastycznych inspiracji a nawet smaczne, kulinarne, zdrowe przekąski.

                Pełni energii rozpoczynamy wakacyjną przygodę.

                26.06 2026r., ze Szkoły Podstawowej w Wociechowie wypływa statek w wakacyjny rejs. Ahoj! Wracamy 01.09 2026r. Do zobaczenia! Pozdrawiamy!- świetlica szkolna :)

              • Ognisko

                W dniu 23.06.2026 r. odbyło się ognisko integracyjne uczniów klas 1–3 pod Wieżą Ariańską. Celem spotkania była integracja dzieci, wspólna zabawa oraz aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

                Podczas ogniska uczniowie piekli kiełbaski i pianki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe, które sprzyjały współpracy, rozwijały umiejętność logicznego myślenia oraz uczyły zdrowej rywalizacji.

              • Żegnaj przedszkole!

                To był dzień, którego nie da się opisać jednym słowem... 🤍

                Cztery lata temu przekroczyli próg naszego przedszkola – nieśmiali, ciekawi świata, z małymi plecaczkami i wielkimi oczami pełnymi emocji. Dziś stanęli przed nami jako pewni siebie, odważni i wyjątkowi mali ludzie.

                Uroczystość rozpoczęli dostojnym polonezem, a potem każde z dzieci wypowiedziało wiersz napisany specjalnie dla niego – pełen wspomnień o tym, jacy byli, gdy po raz pierwszy trafili do naszej grupy. To była niezwykła podróż przez wspomnienia... pełna uśmiechu, wzruszeń i dumy.

                A kiedy wybrzmiała ostatnia piosenka... zabrakło mi głosu. Jako wychowawca nie potrafiłam już ukryć emocji. Bo jak pożegnać dzieci, które przez cztery lata były częścią mojej codzienności? Które uczyły, rozśmieszały, zaskakiwały i każdego dnia zostawiały w moim sercu kolejny piękny ślad?

                Z całego serca dziękuję Rodzicom za te cztery lata zauf

              • Świetlica szkolna

                Maj i czerwiec na świetlicy szkolnej upłynęły bardzo szybko...

                Było dużo ruchu na świeżym powietrzu, plastycznych inspiracji a nawet smaczne, kulinarne, zdrowe przekąski.

                Pełni energii rozpoczynamy wakacyjną przygodę.

                26.06 2026r., ze Szkoły Podstawowej w Wociechowie wypływa statek w wakacyjny rejs. Ahoj! Wracamy 01.09 2026r. Do zobaczenia! Pozdrawiamy!- świetlica szkolna :)

              • Ognisko

                W dniu 23.06.2026 r. odbyło się ognisko integracyjne uczniów klas 1–3 pod Wieżą Ariańską. Celem spotkania była integracja dzieci, wspólna zabawa oraz aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

                Podczas ogniska uczniowie piekli kiełbaski i pianki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe, które sprzyjały współpracy, rozwijały umiejętność logicznego myślenia oraz uczyły zdrowej rywalizacji.

        • Nagłówek

          Niedziela 28.06.2026
        • Librus Synergia
        • Biuletyn informacji publicznej