W naszej szkole

liczba odwiedzin: 5289858
  • Międzynarodowy Tydzień Niesłyszących

    Przedszkolaki przyłączają się do akcji. "Dziękuję, przepraszam, proszę" migamy magiczne słówka:)

    @migumig 

  • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

    Jest wiele świąt nietypowych, jednak Ogólnopolski Dzień Przedszkola to jest to co dzieciaki uwielbiają najbardziej. W tym roku bez balu i przebrań, za to przepiękna wrześniowa pogoda wykorzystana w 100%!

  • Dzień Kropki w przedszkolu

    Historia Dnia Kropki bierze się z książki Reynoldsa o małej Vashti, która dzięki swojej nauczycielce odkrywa talent do ... rysowania kropek. To dzięki wychowawczyni, która powiesiła jej małą kropkę w galerii dziewczynka zaczyna w siebie wierzyć. A co najważniejsze tę wiarę w siebie przekazuje dalej i pomaga kolejnej osobie odkryć swoje mocne strony, Czy może być piękniejsze przesłanie niż takie? Dobro, które się mnoży. Każdy coś potrafi, każdy ma jakiś talent.A nasze Przedszkolaki talentów mają sporo!

  • Ubezpieczenie

    W tym roku szkolnym kwotę ubezpieczenia wpłacamy bezpośrednio na konto firmy ubezpieczającej: InterRisk TU. S.A. ul. Zamojska 47, 20-102 Lublin.

    Numer konta: 49 8191 1042 2008 8003 6265 0001  w tytule obowiązkowo ( imię i nazwisko dziecka , klasa)

    dzieci z zerówki i przedszkola - kwota 27zł

    dzieci z klas I-VIII kwota 37zł

     

    Wpłat należy dokonać do dnia 30 września 2020 roku.

  • Konkurs plastyczny

  • Odwozy cały rok

  • Odwozy

    Odwóz dzieci w dniu 11.09.2020r (piątek)

    Kierunek Halinówka i Ignaców

    I tura godzina 12.40

    II tura godzina 14.40

     

    Kierunek Palikije

    I tura 13.40

    II tura 15.05

  • Odwóz

    Odwozy dzieci czwartek 10.09.2020r

    Kierunek Halinówka

    12.40  klasy I, II, III, IVa, IVb, V, VI

    14.40 klasy 06,  VIIa, VIIb, VIIa, VIIIb

    15.30 klasy VIIa VIIb, VIIIa, VIIIb – zajęcia dodatkowe

    Kierunek Ignaców

    12.40  klasy I, II, III, IVa, IVb, VI

    14.40 klasy 06,  VIIa, VIIb, VIIa, VIIIb

    15.30 klasy VIIa VIIb, VIIIa, VIIIb – zajęcia dodatkowe

    Kierunek Palikije

    13.40 klasy I, II, III, IVa, IVb, V, VI

    15.05 klasy VIIa, VIIb,  VIIIb

    15.35 klasy VIIa, VIIb, VIIIb

  • Odwóz

    Odwozy dzieci środa 09.09.2020r

    Kierunek Halinówka

    12.40  klasy I, II, III, VI

    14.40 klasy IVa, IVb, V, VIIa, VIIb, VIIa, VIIIb

    15.30 klasy VIIa VIIb, VIIIa, VIIIb – zajęcia dodatkowe

    Kierunek Ignaców

    12.40  klasy I, II, III, VI

    14.40 klasy IVa, IVb, V,  VIIa, VIIb, VIIa, VIIIb

    15.30 klasy VIIa VIIb, VIIIa, VIIIb – zajęcia dodatkowe

    Kierunek Palikije

    13.40 klasy I, II, III, IVa, IVb, V, VI

    15.05 klasy VIIa, VIIb,  VIIIb

    15.35 klasy VIIa, VIIb, VIIIb

  • Odwóz

    Odwozy dzieci wtorek 08.09.2020r

    Kierunek Halinówka

    12.40  klasy I, II, III, IVa, IVb

    14.40 klasy 0, V, VI, VIIa, VIIb, VIIa, VIIIb

    15.30 klasy VIIa VIIb, VIIIa, VIIIb – zajęcia dodatkowe

    Kierunek Ignaców

    12.40  klasy I, II, III, IVa, IVb

    14.40 klasy 0, V, VI, VIIa, VIIb, VIIa, VIIIb

    15.30 klasy VIIa VIIb, VIIIa, VIIIb – zajęcia dodatkowe

    Kierunek Palikije

    13.40 klasy I, II, III, IVa, IVb, V, VI

    15.05 klasy VIIa, VIIb,  VIIIb

    15.35 klasy VIIa, VIIb, VIIIb

  • Odwóz

    Odwóz dzieci w dniu 07.09.2020r (poniedziałek)

    Kierunek Halinówka i Ignaców

    I tura godzina 12.40

    II tura godzina 14.40

     

    Kierunek Palikije

    I tura 13.40

    II tura 15.05

  • Aktualizacja danych

    Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • Rozkład busów w roku szkolnym

    Rozkład jazdy busów szkolnych

    Przywozy rano

    KURS PIERWSZY

    • 6.53 – Góra
    • 6.55– Kol. Chmielnik
    • 6. 58 – Ignaców (p. Wójtowicz ), Ignaców (remiza)
    • 7.00 – Ignaców (p. Nagnajewicz)
    • 7.03 – Podole
    • 7.05 - Olszynki
    • 7.08 - Uczniowie wysiadają  (SP Wojciechów)

    KURS DRUGI

    • 7.18 – Gaj Stary (most)
    • 7.20 – Gaj Stary (remiza , przystanek)
    • 7.22 – Kol. Wojciechów I (remiza)
    • 7.28 –  Kol. Szczuczki,
    • 7.30 - Szczuczki
    • 7.34 –  Łubki
    • 7.38 – Kol. Łubki
    • 7.45 – Halinówka
    • 7.47 - Romanówka
    • 7.50 – Uczniowie wysiadają (SP Wojciechów)

     

    Bus ( Palikije, Stasin )

    • 7.31 - Stasin
    • 7.43 – Palikije I
    • 7.45 – Palikije II
    • 7.47 – Maszki
    • 7.50 – Uczniowie wysiadają ( SP Wojciechów)

     

    Bus ( Cyganówka- Gaj)

    • 7.14 – Cyganówka
    • 7.18 - Wojciechów Kol I
    • 7.25 – Gaj Nowy
    • 7.28 – Uczniowie wysiadają ( SP Wojciechów )

     

     

     

     

     

     

     

     

  • Odwozy

    Odwozy dzieci w dniach 02.09.- 04.09.2020r ( środa, czwartek, piątek)

    Kierunek Halinówka i Ignaców

    I tura godzina 12.40

    II tura godzina 14.40

     

    Kierunek Palikije

    I tura 13.40

    II tura 15.05

  • Rozkład jazdy busów 01.09.2020r

    Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

    ( wtorek 01.09.2020r)

    Rozkład jazdy busów szkolnych

    Przywozy  I tura klasy 06, I, II, III

     

    • 9.00 – Olszynki
    • 9.02– Podole
    • 9.04 – Ignaców (p. Nagnajewicz)
    • 9.06 – Ignaców (p. Wójtowicz ), Ignaców (remiza)
    • 9.10 – Kol. Chmielnik
    • 9.13 – Góra
    • 9.16 -  Szczuczki
    • 9.26 – Kol. Szczuczki
    • 9.28 – Łubki
    • 9.30 – Kol. Łubki
    • 9.36 – Halinówka
    • 9.38 – Gaj stary (most)
    • 9.42 –  Gaj stary (remiza, przystanek )
    • 9.46 – Kol. Wojciechów I (remiza)
    • 9.53 – Romanówka
    • 9.55 – Uczniowie wysiadają (SP Wojciechów) 

    Bus ( Palikije, Stasin )

    • 9.30 - Stasin
    • 9.43 – Palikije I
    • 9.45 – Palikije II
    • 9.47 – Maszki
    • 9.50 – Uczniowie wysiadają ( SP Wojciechów)

     

    Bus ( Cyganówka- Gaj)

    • 9.14 – Cyganówka
    • 9.18 - Wojciechów Kol I
    • 9.25 – Gaj Nowy

    9.28 – Uczniowie wysiadają ( SP Wojciechów)

    Odwóz po zakończeniu uroczystości rozpoczynających rok szkolny 2020/2021

    O godzinie 10.40   klasy młodsze

     

     

     Przywozy  II tura klasy starsze IV-VIII

     

    • 10.45 – Olszynki
    • 10.48– Podole
    • 10.50 – Ignaców ( p. Nagnajewicz)
    • 10.52– Ignaców ( p. Wójtowicz ), Ignaców (remiza)
    • 10.54 – Kol. Chmielnik
    • 10.57 – Góra
    • 11.00 - Szczuczki
    • 11.06 – Kol. Szczuczki
    • 11.08 – Łubki
    • 11.10 – Kol. Łubki
    • 11.12–  Halinówka
    • 11.16 -  Gaj Stary  ( most )
    • 11.18 –  Gaj Stary ( remiza, przystanek )
    • 11.20 – Kol. Wojciechów I ( remiza )
    • 11.24– Romanówka
    • 11.26 - Uczniowie wysiadają (SP Wojciechów) 

    Bus ( Palikije, Stasin )

    • 11.00 - Stasin
    • 11.13 – Palikije I
    • 11.15 – Palikije II
    • 11.17 – Maszki
    • 11.20 – Uczniowie wysiadają ( SP Wojciechów)

     

    Bus ( Cyganówka- Gaj)

    • 10.44 – Cyganówka
    • 10.48 - Wojciechów Kol I
    • 10.55 – Gaj Nowy

    10.58– Uczniowie wysiadają ( SP Wojciechów)

    Odwóz po zakończeniu uroczystości rozpoczynających rok szkolny 2020/2021

    O godzinie 12.15   klasy starsze

  • Podziękowanie

    Dziękuję za wiele lat wspólnej pracy i nauki.

    Ewa Szklarska

     

  • List Ministra Edukacji Narodowej

    Szanowni Rodzice,

    Drodzy Uczniowie 

    w załączeniu przekazujemy list Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/21

  • Informacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

     


    Szanowni Rodzice,
    Drodzy Uczniowie

    Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią rok szkolny 2020/2021 rozpoczniemy inaczej niż zwykle.
    Rozpoczęcie roku szkolnego w  naszej szkole odbędzie się 1 września 2020 r. wg następującego porządku:

    KLASY MŁODSZE

    Godzina 10:00 klasy I-III

    Uczniowie klas II i III  bez rodziców- spotkają się z wychowawcami klas  w swoich salach lekcyjnych:

    Klasa II – sala nr 3

    Klasa III – sala nr 6

    Uczniowie klasy I spotykają się z wychowawcą klasy w sali nr 4. Uczniowi tej klasy może towarzyszyć jedno z rodziców. Rodziców obowiązuje zakrywanie ust i nosa na terenie szkoły. 

    Do budynku wchodzimy głównym wejściem.

    Tego dnia zapewniamy dowóz dzieci do szkoły według zamieszczonego harmonogramu. Harmonogram zostanie zamieszczony w oddzielnym komunikacie.

     

    KLASY STARSZE

    Godzina 11:30 klasy IV-VIII

    Uczniowie tych klas spotkają się z wychowawcami klas w swoich salach lekcyjnych:

    Klasa IVa –  sala nr 25

    Klasa IVb - sala nr18

    Klasa V – sala nr 22

    Klasa VI – sala nr 23

    Klasa VIIa – sala nr 16

    Klasa  VIIb – sala nr 26

    Klasa VIIIa – sala nr 7

    Klasa VIIIb – sala 24

    Do budynku szkoły wchodzą wyłącznie uczniowie (bez rodziców) wymienionych klas. Do budynku wchodzimy głównym wejściem. Przy wejściu należy zdezynfekować ręce, w części wspólnej (czyli na korytarzu) prosimy uczniów o zakrycie nosa maseczką/przyłbicą. Po wejściu do klasy maseczki/przyłbice będzie można zdjąć.

    Tego dnia zapewniamy dowóz dzieci do szkoły według zamieszczonego harmonogramu.

     

    Harmonogram zostanie zamieszczony w oddzielnym komunikacie

    GRUPY PRZEDSZKOLNE

     

    Spotkania informacyjne dla rodziców grup przedszkolnych godzina 10:00. W spotkaniu może uczestniczyć jeden rodzic/opiekun prawny dziecka. Do budynku wchodzimy wejściem w szklanym łączniku.

    Na spotkania zapraszamy do:

    Grupa 3-latków: mała sala gimnastyczna

    Grupa 4-latków –hala widowiskowo-sportowa

    Grupa 5- latków – sala na I piętrze hali widowiskowo- sportowej

    Grupa 6-latków - sala na I piętrze hali widowiskowo- sportowej (tzw. sala gimnastyki korekcyjnej)

    Przy wejściu do budynku należy zdezynfekować ręce, na terenie szkoły rodziców obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką/przyłbicą.

  • Koronawirus -bezpieczeństwo z aplikacją ProteGO Safe

  • Wyprawka dla klas 1 - 3 na rok szkolny 2020/2021

     

       

     

     Wyprawka dla klas 1- 3

     

    1. Zeszyt w trzylinie
    2. Zeszyt w kratkę
    3. Zeszyt w jedną linie /kl.3/
    4. Ołówek  -  2 szt.
    5. Pióro lub długopis
    6. Kolorowe długopisy /kl.2-3/
    7. Gumka
    8. Linijka
    9. Strugaczka
    10. Kredki świecowe
    11. Kredki ołówkowe
    12. Farby plakatowe, pędzelek i kubeczek
    13. Strój do gimnastyki /białe bluzeczki i ciemne krótkie spodenki/
    14. Blok rysunkowy  z kolorowymi kartkami
    15. Ryza białego papieru xero
    16. Teczka na prace
    17. Plastelina
    18. Klej – 2 szt.
    19. Nożyczki
    20. Piórnik                           

                                                                        

                                                                        

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
    Wojciechów 8
  • 81 517-72-40

Galeria zdjęć