Odwozy uczniów

W naszej szkole

liczba odwiedzin: 12642889
 • Zapraszamy!

 • Drodzy Absolwenci!

  Drodzy Absolwenci! Gratulujemy wyników z egzaminu!

  Do zobaczenia gdzieś w świecie....

 • Nasze sukcesy

 • Ostatnie miesiące na świetlicy

  Ostatnie miesiące na świetlicy upłynęły bardzo szybko. Świetlicowe działania były bardzo zróżnicowane: działaliśmy plastycznie, tematycznie oraz podejmowaliśmy działania na forum szkoły. Wiele wydarzeń podyktowanych było inspiracją ze strony świetlicowych wychowanków. Miła atmosfera i współpraca grupowa bardzo sprzyjały twórczej pracy i zabawie. Wymiana doświadczeń, spotkania z ciekawymi osobami, kreatywne gry, zajęcia ruchowe- to wszystko motywowało i motywuje do podejmowania kolejnych wyzwań i działań.

  Teraz wakacje.  Odpoczywamy i wracamy aktywni i pełni pomysłów.😁

 • Rok szkolny w klasach 1a i 1b

 • Czeka na nas I klasa...

  Rozpoczęły się wakacje. Ten rok był pełen przygód. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, za pomoc i wsparcie we wszystkich działaniach. Tegorocznym "Zerowiakom", które ukończyły w tym roku oddział przedszkolny życzymy samych sukcesów w przyszłych latach szkolnych.

  ꧁༺ Drodzy Państwo! Spokojnych i bezpiecznych wakacji༻꧂:)

 • Wakacji nadszedł czas...

  Dziś kończymy rok szkolny 2023/2024....

  Dziękujemy za rok wytężonej pracy, wspaniałych osiągnięć i pracy na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

  Bezpiecznych i wesołych wakacji...

 • Igrzyska klas I-III

  Rozdanie nagród dla uczniów klas I-III za ich osiągnięcia podczas Igrzysk Sportowych organizowanych w ramach obchodów Dnia Patrona.

 • Ogłoszenia

 • Rummikub w szkole

  Z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła bierze udział w programie "Rummikub w Szkole"! To fantastyczna inicjatywa, która wnosi do naszego programu nauczania elementy gry, nauki i zabawy. Program "Rummikub w Szkole" pomaga rozwijać umiejętności matematyczne, logiczne myślenie oraz wspiera budowanie kompetencji społecznych naszych uczniów.

  Dziękujmy wszystkich uczniom, którzy wzięli udział w tej wyjątkową formie nauki, która łączy zabawę z edukacją. To była doskonała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego, spotkać się z rówieśnikami i rozwinąć umiejętności niezbędne w przyszłości.

  👉 Dołączcie do nas w tej edukacyjnej przygodzie w kolejnym roku szkolnym!

  #RummikubWSzkole #EdukacjaPrzezZabawę #NaukaInaczej

 • Piknik Rodzinny

  W czasie Pikniku Rodzinnego przy Wieży Ariańskiej nasi uczniowie z Klubu Wolontariusza włączyli się w jego przebieg. Umilali dzieciakom czas wspaniałą zabawą, robiąc balonowe zwierzaki, malując twarze, a także wplatając warkoczyki i wykonując tatuaże. Angażowali się w asystowanie przy grach wielkoformatowych i robieniu baniek mydlanych.

 • Turniej sportowy

  14 czerwca grupa dziewcząt i chłopców, od klasy czwartej do ósmej, wzięła udział turnieju sportowym, organizowanym w ramach Festynu Rodzinno - Sportowego w Miłocinie. Nasi uczniowie dzielnie walczyli, zdobywając zaszczytne miejsca: sztafeta dziewcząt w składzie- Liwia Żelazo, Marlena Gugała, Milena Gaba, Katarzyna Iwaniak i Milena Tarkowska - I miejsce, sztafeta chłopców: Bartłomiej Kamola, Adam Węgorowski, Jakub Brzozowski, Jakub Piróg, Jakub Czerniec - I miejsce. Bieg długi (600 m) Beata Czerniec - I miejsce. Bieg na 60 m Jakub Piróg - III miejsce. Najważniejsze jest jednak to, że wszyscy uczestnicy turnieju wrócili do domu cali i zdrowi, że podczas rywalizacji sportowej przestrzegali zasad fair play i dobrze się bawili. Z.K.

 • Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce … dla uczniów naszej szkoły

  Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego 2023/2024. Ostatnie miesiące obfitowały w liczne sukcesy uczniów naszej placówki. Warto wymienić te ostatnie.

  W maju Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie była organizatorem VI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorsko-Plastycznego „Człowiek dla człowieka bratem”. Konkurs co roku inspiruje do wizualizacji cennych wartości i postaw ludzkich takich jak: tolerancja, życzliwość, przyjaźń, współpraca, pokój na świecie. Dzięki tym wartościom przyszłe pokolenia mogą zmieniać na lepsze swoje małe i duże Ojczyzny. Czwórka naszych uczniów stanęła do rywalizacji w kategorii - recytacja. Jury konkursu po przewodnictwem pani Teresy Szabelskiej – nauczycielki SP nr 15 w Lublinie doceniło naszych recytatorów:

  KL. 4-6:

  I miejsce: Adrianna Krojańska, nauczyciel Małgorzata Ceglarz - Chołody

  Wyróżnienie: Helena Kwiatkowska, nauczyciel Agnieszka Bardzel

  KL. 7-8:

  I miejsce: Milena Twardowska, nauczyciel Agnieszka Bardzel

  Wyróżnienie: Wiktor Michałek, nauczyciel Małgorzata Ceglarz – Chołody


   

  III Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny „Gdzie jest to miejsce, z którego list tak długo idzie?” 190 lat „Pana Tadeusza”


   

  Konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, Prezydenta Miasta Lublin dr. Krzysztofa Żuka, Lubelskiego Kuratora Oświaty Tomasza Szabłowskiego oraz Dziekana Wydziału Artystycznego UMCS dr. hab. Alicji Snoch-Pawłowskiej, prof. UMCS. Tym razem nasi uczniowie rywalizowali w kategorii plastycznej. Spośród 70 nadesłanych prac nawiązujących do „Pana Tadeusza” jury w składzie - dr hab. szt. Małgorzata Gorzelewska-Namiota, wykładowca akademicki, Katedra Intermediów, Wydział Artystyczny UMCS, Monika Mróz - artysta plastyk oraz Sławomir Stasz - artysta malarz, Biblioteka Uniwersytecka KUL – doceniło prace 2 naszych uczennic.

  Wyróżnienia:

  Nikola Kalicka i Maja Rejmak z klasy 8 – opiekun Małgorzata Ceglarz – Chołody

   

   

  XI Ogólnopolski Konkurs o Księdzu Stanisławie Konarskim „Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny”

  Organizatorzy Konkursu to Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie we współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie. Spośród 135 prac literackich z 11 województw Polski jury pod przewodnictwem prof. dr. hab. Mieczysława Ryby z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie doceniło pracę naszej uczennicy, która otrzymała wyróżnienie.

  Adrianna Krojańska klasa 6, opiekun – pani Małgorzata Ceglarz – Chołody


   


   

  43. Mały Konkurs Recytatorski w Lublinie

  Organizatorami Turnieju Powiatowego były Dzielnicowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Czechów” oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Spośród kilkudziesięciu recytatorów z klas 3-4 jury doceniło naszego ucznia.

  Antoni Rasz klasa 4 – wyróżnienie, opiekun pani Agnieszka Bardzel


   

  Wojewódzki Przegląd Teatrów 2024

  Inscenizacje 2024

  W kategorii dziecięcej zespół teatralny „Mała Trema” zaprezentował spektakl „Jeden dzień w chałupie wiejskiej” i otrzymał wyróżnienie. Przedstawienie nagrodzono także gromkimi brawami w Radawcu Dużym podczas podsumowania projektu „Jak to drzewiej bywało”. Grupa pracowała pod kierunkiem pani Agnieszki Bardzel.


   

  Ogólnopolski Konkurs Literacko – Plastyczny „Dziwny jest ten świat”

  Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz dla uczniów klas I-IV szkół średnich. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena w Warszawie. Uczniowie naszej szkoły, którzy zostali nagrodzeni to:

  Milena Twardowska klasa 7 – III miejsce w kategorii literackiej, opiekun pani Agnieszka Bardzel

  Nikola Kalicka klasa 8 – wyróżnienie w kategorii plastycznej, opiekun pani Zofia Kotwicka.


  Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy sukcesów!


   

 • Dla Rodzicow

  Klasa 1a i 1b dla rodziców <3

 • Konkurs

  Nasi uczniowie wzięli udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem "Bezpiecznie na wsi mamy-bo o zdrowie dbamy".

  Konkurs miał na celu promowanie wśród dzieci pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich oraz poszerzanie wiedzy z zakresu bhp w gospodarstwie rolnym.

  Uczeń klasy II Natan WIt otrzymał wyróżnienie.

  Gratulujemy!

 • Komunikat

  Szanowni Państwo, ze względu na liczne uszkodzenia będące wynikiem burzy z dnia 04.06.2024 informuję, że trawiaste boisko szkole zostało wyłączone z użytkowania aż do odwołania. 

  Monika Kowalska-Ternes

  Dyrektor szkoły

 • Dzień Dziecka

  Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Zabawa z Warsztatownia jest zawsze! :)

 • Podziękowanie

 • Dzień Dziecka

 • Kolejka Wąskotorowa

  "Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka"

  Z grupa 3 i 4 latków wybraliśmy się na przejażdżkę Kolejką Wąskotorową, która zawiozła nas na Polanówkę. Tam mogliśmy pobawić się, pograć w piłkę i pobiegać, czyli to co dzieciaki lubią najbardziej Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy z naszej wyprawy.

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
  Wojciechów 8
 • 81 517-72-40

Galeria zdjęć