Odwozy uczniów

W naszej szkole

liczba odwiedzin: 12642261

Ciasto marchewkowe pyszne i zdrowe - wypieki 4-latków

Marchewka to nie tylko super zdrowe warzywo, które jest idealnym dodatkiem do sałatek i zup, ale również doskonale nadaje się jako składnik pysznego ciasta! Maluchy przekonały się o tym w bardzo pyszny sposób.

W poniedziałek 22 listopada, przy okazji tematyki o zdrowym żywieniu, piekliśmy ciasto marchewkowe. Najpierw dokładnie przeanalizowalismy przepis, poznaliśmy potrzebne składniki oraz proporcje. Po dokładnym umyciu rączek, przygotowaniu stanowiska pracy oraz  potrzebnego nam sprzętu z zapałem zabralismy się do pichcenia. Kiedy ciasto było już gotowe, wylaliśmy je na blaszki, które następnie „powędrowały” do piekarnika. Piekące się ciasto kusiło nas swoim zapachem,więc wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na degustację. Ciasto marchewkowe bardzo nam posmakowało i zajadaliśmy je, aż nam się uszy trzęsły. Dzieci odkryły, że marchewka wcale nie jest taka zła, a ukryta w cieście smakuje wybornie. Zapraszamy do naszej galerii

Aktualności

  • Drodzy Absolwenci! Gratulujemy wyników z egzaminu!

    Do zobaczenia gdzieś w świecie....

  • Ostatnie miesiące na świetlicy upłynęły bardzo szybko. Świetlicowe działania były bardzo zróżnicowane: działaliśmy plastycznie, tematycznie oraz podejmowaliśmy działania na forum szkoły. Wiele wydarzeń podyktowanych było inspiracją ze strony świetlicowych wychowanków. Miła atmosfera i współpraca grupowa bardzo sprzyjały twórczej pracy i zabawie. Wymiana doświadczeń, spotkania z ciekawymi osobami, kreatywne gry, zajęcia ruchowe- to wszystko motywowało i motywuje do podejmowania kolejnych wyzwań i działań.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
    Wojciechów 8
  • 81 517-72-40

Galeria zdjęć