Odwozy uczniów

W naszej szkole

liczba odwiedzin: 12221397

Nasza klasowa gazetka na konkurs o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej

W związku z obchodami Dnia Ziemi w naszej szkole oraz w ramach realizacji zadań o tematyce prozdrowotnej klasa IVA jak zwykle chętnie wykonała gazetkę konkursową.

Wszyscy najpierw zastanawialiśmysię jak połączyć tematykę Dnia Ziemi z tematyką związaną z prowadzeniem zdrowego stylu życia. Postanowiliśmy pokazać Dwa Światy. Pierwszy, na którym żyją zdrowi ludzie, którzy dbają o swoje otoczenie. W związku z tym ta część Ziemi - Naszej Planety jest piękna kolorowa. Drugi to ten, na którym żyją ludzie nie dbający zarówno o siebie jak o zasoby Naszej Planety. Ta część Ziemi jest brudna, zaśmiecona,...smutna.

Stawiamy, więc wszystkim oglądającym pytanie: "Na jakim świecie chcesz żyć?" Możnaby też dodać kolejne "jakim człowiekiem chcesz być?" Wybór należy do Ciebie!!!

Tworzenie tej gazetki była dla wszystkich uczniów wspaniałą lekcją biologii oraz geografii. Biologii bo mogliśmy powtórzyć sobie jak wyglądają najważniejsze narządy wewnętrzne człowieka. Czwartoklasiści mają ogromną wiedzę, na temat co szkodzi, a co pomaga sercu, nerkom, żołądkowi, wątrobie, płucom. Co zrobić aby łatwiej było ćwiczyć mózguły :)

A oto jak wszyscy pięknie wspólnie pracowali nad powstaniem tej gazetki. 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
    Wojciechów 8
  • 81 517-72-40

Galeria zdjęć