Informację o dowozach mogą Państwo znaleźć w zakładce "Rodzice i uczniowie" => Odwozy uczniów
lub klikając poniżej:
Informację o dowozach mogą Państwo znaleźć w zakładce "Rodzice i uczniowie" => Odwozy uczniów
lub klikając poniżej:
Deklaracje posiłków oraz dane do wpłat zostaną przekazane na najbliższym zebraniu.
Szanowni Państwo, informujemy, że 2.09.2024 roku (poniedziałek) szkoła nie zapewnia uczniom dowozu. Harmonogram dowozów od 3.09.2024 zamieścimy wkrótce.
Informacja o odwozach zostanie zamieszczona wkrótce.
Rok szkolny już coraz bliżej!
Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma informacjami zamieszczonymi poniżej.
Drodzy Absolwenci! Gratulujemy wyników z egzaminu!
Do zobaczenia gdzieś w świecie....
Ostatnie miesiące na świetlicy upłynęły bardzo szybko. Świetlicowe działania były bardzo zróżnicowane: działaliśmy plastycznie, tematycznie oraz podejmowaliśmy działania na forum szkoły. Wiele wydarzeń podyktowanych było inspiracją ze strony świetlicowych wychowanków. Miła atmosfera i współpraca grupowa bardzo sprzyjały twórczej pracy i zabawie. Wymiana doświadczeń, spotkania z ciekawymi osobami, kreatywne gry, zajęcia ruchowe- to wszystko motywowało i motywuje do podejmowania kolejnych wyzwań i działań.
Teraz wakacje. Odpoczywamy i wracamy aktywni i pełni pomysłów.😁
Rozpoczęły się wakacje. Ten rok był pełen przygód. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, za pomoc i wsparcie we wszystkich działaniach. Tegorocznym "Zerowiakom", które ukończyły w tym roku oddział przedszkolny życzymy samych sukcesów w przyszłych latach szkolnych.
꧁༺ Drodzy Państwo! Spokojnych i bezpiecznych wakacji༻꧂:)
Dziś kończymy rok szkolny 2023/2024....
Dziękujemy za rok wytężonej pracy, wspaniałych osiągnięć i pracy na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.
Bezpiecznych i wesołych wakacji...
Rozdanie nagród dla uczniów klas I-III za ich osiągnięcia podczas Igrzysk Sportowych organizowanych w ramach obchodów Dnia Patrona.
Z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła bierze udział w programie "Rummikub w Szkole"! To fantastyczna inicjatywa, która wnosi do naszego programu nauczania elementy gry, nauki i zabawy. Program "Rummikub w Szkole" pomaga rozwijać umiejętności matematyczne, logiczne myślenie oraz wspiera budowanie kompetencji społecznych naszych uczniów.
Dziękujmy wszystkich uczniom, którzy wzięli udział w tej wyjątkową formie nauki, która łączy zabawę z edukacją. To była doskonała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego, spotkać się z rówieśnikami i rozwinąć umiejętności niezbędne w przyszłości.
👉 Dołączcie do nas w tej edukacyjnej przygodzie w kolejnym roku szkolnym!
#RummikubWSzkole #EdukacjaPrzezZabawę #NaukaInaczej
W czasie Pikniku Rodzinnego przy Wieży Ariańskiej nasi uczniowie z Klubu Wolontariusza włączyli się w jego przebieg. Umilali dzieciakom czas wspaniałą zabawą, robiąc balonowe zwierzaki, malując twarze, a także wplatając warkoczyki i wykonując tatuaże. Angażowali się w asystowanie przy grach wielkoformatowych i robieniu baniek mydlanych.
14 czerwca grupa dziewcząt i chłopców, od klasy czwartej do ósmej, wzięła udział turnieju sportowym, organizowanym w ramach Festynu Rodzinno - Sportowego w Miłocinie. Nasi uczniowie dzielnie walczyli, zdobywając zaszczytne miejsca: sztafeta dziewcząt w składzie- Liwia Żelazo, Marlena Gugała, Milena Gaba, Katarzyna Iwaniak i Milena Tarkowska - I miejsce, sztafeta chłopców: Bartłomiej Kamola, Adam Węgorowski, Jakub Brzozowski, Jakub Piróg, Jakub Czerniec - I miejsce. Bieg długi (600 m) Beata Czerniec - I miejsce. Bieg na 60 m Jakub Piróg - III miejsce. Najważniejsze jest jednak to, że wszyscy uczestnicy turnieju wrócili do domu cali i zdrowi, że podczas rywalizacji sportowej przestrzegali zasad fair play i dobrze się bawili. Z.K.
Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego 2023/2024. Ostatnie miesiące obfitowały w liczne sukcesy uczniów naszej placówki. Warto wymienić te ostatnie.
W maju Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie była organizatorem VI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorsko-Plastycznego „Człowiek dla człowieka bratem”. Konkurs co roku inspiruje do wizualizacji cennych wartości i postaw ludzkich takich jak: tolerancja, życzliwość, przyjaźń, współpraca, pokój na świecie. Dzięki tym wartościom przyszłe pokolenia mogą zmieniać na lepsze swoje małe i duże Ojczyzny. Czwórka naszych uczniów stanęła do rywalizacji w kategorii - recytacja. Jury konkursu po przewodnictwem pani Teresy Szabelskiej – nauczycielki SP nr 15 w Lublinie doceniło naszych recytatorów:
KL. 4-6:
I miejsce: Adrianna Krojańska, nauczyciel Małgorzata Ceglarz - Chołody
Wyróżnienie: Helena Kwiatkowska, nauczyciel Agnieszka Bardzel
KL. 7-8:
I miejsce: Milena Twardowska, nauczyciel Agnieszka Bardzel
Wyróżnienie: Wiktor Michałek, nauczyciel Małgorzata Ceglarz – Chołody
III Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny „Gdzie jest to miejsce, z którego list tak długo idzie?” 190 lat „Pana Tadeusza”
Konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, Prezydenta Miasta Lublin dr. Krzysztofa Żuka, Lubelskiego Kuratora Oświaty Tomasza Szabłowskiego oraz Dziekana Wydziału Artystycznego UMCS dr. hab. Alicji Snoch-Pawłowskiej, prof. UMCS. Tym razem nasi uczniowie rywalizowali w kategorii plastycznej. Spośród 70 nadesłanych prac nawiązujących do „Pana Tadeusza” jury w składzie - dr hab. szt. Małgorzata Gorzelewska-Namiota, wykładowca akademicki, Katedra Intermediów, Wydział Artystyczny UMCS, Monika Mróz - artysta plastyk oraz Sławomir Stasz - artysta malarz, Biblioteka Uniwersytecka KUL – doceniło prace 2 naszych uczennic.
Wyróżnienia:
Nikola Kalicka i Maja Rejmak z klasy 8 – opiekun Małgorzata Ceglarz – Chołody
XI Ogólnopolski Konkurs o Księdzu Stanisławie Konarskim „Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny”
Organizatorzy Konkursu to Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie we współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie. Spośród 135 prac literackich z 11 województw Polski jury pod przewodnictwem prof. dr. hab. Mieczysława Ryby z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie doceniło pracę naszej uczennicy, która otrzymała wyróżnienie.
Adrianna Krojańska klasa 6, opiekun – pani Małgorzata Ceglarz – Chołody
43. Mały Konkurs Recytatorski w Lublinie
Organizatorami Turnieju Powiatowego były Dzielnicowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Czechów” oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Spośród kilkudziesięciu recytatorów z klas 3-4 jury doceniło naszego ucznia.
Antoni Rasz klasa 4 – wyróżnienie, opiekun pani Agnieszka Bardzel
Wojewódzki Przegląd Teatrów 2024
Inscenizacje 2024
W kategorii dziecięcej zespół teatralny „Mała Trema” zaprezentował spektakl „Jeden dzień w chałupie wiejskiej” i otrzymał wyróżnienie. Przedstawienie nagrodzono także gromkimi brawami w Radawcu Dużym podczas podsumowania projektu „Jak to drzewiej bywało”. Grupa pracowała pod kierunkiem pani Agnieszki Bardzel.
Ogólnopolski Konkurs Literacko – Plastyczny „Dziwny jest ten świat”
Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz dla uczniów klas I-IV szkół średnich. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena w Warszawie. Uczniowie naszej szkoły, którzy zostali nagrodzeni to:
Milena Twardowska klasa 7 – III miejsce w kategorii literackiej, opiekun pani Agnieszka Bardzel
Nikola Kalicka klasa 8 – wyróżnienie w kategorii plastycznej, opiekun pani Zofia Kotwicka.
Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy sukcesów!
Klasa 1a i 1b dla rodziców <3
Powered by aSc EduPage