Odwozy uczniów

W naszej szkole

liczba odwiedzin: 11512521
 • Nasza Szkoła Pamięta

 • Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu

  6 i 7 lipca odbyły się zajęcia adaptacyjne dla naszych przyszłych przedszkolaków:-)

  Do zobaczenia we wrześniu:-)

 • Zapytanie ofertowe - obiady szkolne na rok szkolny 2023/24

  Zapytanie ofertowe dotyczy dzierżawy pomieszczeń do prowadzenia stołówki szkolnej w budynku Szkoły Podstawowej im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie oraz przygotowywania posiłków dla uczniów, dzieci i personelu w roku szkolnym 2023/2024.

  zapytanie_ofertowe.pdf

  załącznik_nr_1.pdf

  załącznik_nr_2_.doc

  załącznik_nr_3-6.pdf

   

 • Egzamin ósmoklasisty 2022/2023

 • Wakacje 2022/2023

 • Zakończenie roku klas 4-7

  Klasy 4-7 na zakończenie roku szkolnego przygotowały krótkie podsumowanie sukcesów uczniowskich oraz kilka lirycznych tekstów na czas wakacji.

  Pani dyrektor Monika Kowalska-Ternes wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem uczniom, a ich rodzicom listy gratulacyjne. 

  Mieliśmy wielką przyjemność obejrzeć wielokrotnie nagradzany spektakl "Jak drzewiej bywało..."  przygotowany przez teatr "Mała Trema" pod kierunkiem pani Agnieszki Bardzel i przy akompaniamencie pana Leszka Iwaniaka.

  Z wielką nostalgią żegnaliśmy:

  wspaniałą nauczycielkę geografii oraz wieloletnią wicedyrektor panią Elżbietę Kwiatkowską, która przeszła na emeryturę 

  a także

  niezastąpioną, skrupulatną i zawsze pomocną sekretarkę naszej szkoły panią Martę Chudzik.

  Będziemy bardzooooo tęsknić. Życzymy zasłużonego odpoczynku i cieszenia się małymi rzeczami dnia codziennego. 

 • Zakończenie roku klas 1-3

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach 1-3 przebiegło w atmosferze podziękowań i wzruszeń. Klasa III odebrała świadectwa i nagrody od Pani Dyrektor. 

  Pani dyrektor Monika Kowalska - Ternes podziękowała rodzicom za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły, a do uczniów skierowała życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

  Wracajcie do nas po wakacjach. Czekamy na Was.

  "Jedziemy na wakacje, do lasu, nad wodę. Prosimy ciebie, słonko o piękną pogodę. Jedziemy na wakacje nad morze, na plażę. Kolorowe muszelki przynieś, falo, w darze."

 • Pożegnanie Absolwentów

  Pożegnanie Absolwentów to zawsze bardzo wzruszający moment zarówno dla uczniów i ich rodziców, jak i grona pedagogicznego. 

  Tym razem było podobnie. Żegnamy się z Wami drodzy Absolwenci pamiętając jednocześnie wszystkie wspólnie spędzone chwile, wycieczki, lekcje. Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziecie mile wspominać chwile spędzone w murach naszej szkoły.

  Na uroczystości pożegnania mieliśmy przyjemność gościć pana Artura Markowskiego - wójta gminy Wojciechów oraz ks. Jana Hałasę, któremu uczniowie szczególnie podziękowali za posługę duszpasterską w związku z przejściem proboszcza na emeryturę.

 • Zakończenie Przedszkola - Pożegnanie 6-latków

  "Hej Przedszkole ukochane!

  Cóż bez Ciebie zrobię ja?..."

  Nasze 6-latki pożegnały dziś przedszkolne progi. Po wakacjach rozpoczną zupełnie nową przygodę w klasie pierwszej. Życzymy im samych sukcesów!

  Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współpracę i zaangażowanie w ciągu tych wspólnych czterech lat :-)

 • Szkolny Tydzień Demokracji 12-16 czerwca 2023

  Samorząd Uczniowski pod honorowym patronatem Pani Dyrektor przeprowadził w naszej szkole działania w ramach Szkolnego Tygodnia Demokracji.
  W naszej szkole odbyły się pogadanki na temat praw i obowiązków ucznia. Przytoczono Konwencję Praw Dziecka. Na godzinach wychowawczych omawiano prawa, wyjaśniano obowiązkioraz dyskutowano w duchu demokracji.
  Dodatkowo uczniowie z każdej klasy mieli za zadanie wykonać plakaty.Prace uczniów klas I-III oraz IV-VIII zostały na zakończenie akcji wywieszone na górnym korytarzu.
  Dziękujemy za piękne projekty i udział w akcji.
  Dyrekcja i opiekunowie SU
    

 • Matematyczne Asy z klas 1-3

  W obecnym roku szkolnym uczniowie klas 1 -3 włączyli się do programu Mała Liga Matematyczna. Na dodatkowych zajęciach rozwijali i rozbudzali zainteresowania matematyczne. Wzięli udział w Ogólnopolski Konkursie Matematycznym „Leon”, Ogólnopolski Konkursie Matematycznym „Puchacz Piotr” oraz Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny”.

  Największe osiągnięcia zdobyli:

  Aleksandra Dybała kl.Ia – półfinalistka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr”

  Natan Wit kl.Ia - półfinalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr”

   

  Bartosz Rybacki kl.2 - półfinalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr”

  Bartosz Rybacki kl.2 - wyróżnienie Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny”

  Wszystkim uczniom gratulujemy wysokich wyników i czekamy na kolejne w przyszłym roku szkolnym!

                                                                                                                 Wychowawcy klas 1-3

 • Wycieczka klas 2 i 3 do Kazimierza Dolnego

  W czerwcowy dzień klasy 2 i 3 wyjechały do Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie rozpoczęły od lekcji muzealnej w Muzeum Przyrodniczym. Następnie ekobusami  podziwiali uliczki miasteczka i słuchały jego historii.  Na rejsie po Wiśle  oglądali panoramę Kazimierza Dolnego.  Góra Trzech Krzyży, Baszta, Ruiny zamku to kolejne punkty historyczno-turystyczne zdobyte przez uczniów. Na koniec oczywiście zakupili pamiątki i w dobrych nastrojach wrócili do domu. Dzieci zachwycone były kazimierskim parkiem krajobrazowym i zabytkami Kazimierza Dolnego.

 • Klasa 2 w gościnie w Kole Łowieckim „Sarenka”

  W ostatnim tygodniu nauki klasa 2 zaproszona została przez Koło Łowieckie „Sarenka” na piknik na ranczu myśliwych. Uczniowie  z wielką radości, pieszo dotarli na ranczo pod lasem. Czekało tam na nich wiele niespodzianek. Dzieciaki rozegrały mecz w piłkę nożną, grały w lotki, gry planszowe, hula-hop, skakanki, rysowały.   Przy grillu zjedli smaczne kiełbaski. Czekała na nich również wata cukrowa na patyku, popcorn i lody. Wspólnie spędzone chwile, rozmowy, rywalizacja sportowa jeszcze mocniej zintegrowały klasę.  Czas zabaw upłynął w radosnej atmosferze. Z uśmiechem na twarzach, opaleni wróciliśmy do szkoły.

   Dziękujemy Panom Myśliwym z Koła Łowieckiego „Sarenka” za zaproszenie   i udostępnienie    do wspólnej zabawy urokliwego miejsca na skraju lasu !

                Uczniowie klasy 2 z   wychowawczynią

 • Uroczyste zakończenie rokuszkolnego 2022/2023

 • Zapraszamy!

 • Wspólny taniec

  Festyn Rodzinny 

 • Ranczo Arka

  13 czerwca grupa 3,4 i 5 latków odwiedziła Ranczo Arka. Dzieci mogły zapoznać się z różnymi gatunkami zwierząt i zobaczyć je z bliska. Największą frajdę sprawiła przedszkolakom przejażdżka pociągiem i kolejką 🚂 Wolny czas spędziliśmy na placu zabaw. To był dzień pełen uśmiechu! 😊

 • Konkurs plastyczny "Ilustracja do ulubionej książki"

  Dzieci z oddziałów przedszkolnych, które w bieżącym roku szkolnym uczestniczyły w innowacji pedagogicznej „Czytające przedszkolaki”,  wzięły udział w konkursie plastycznym „Ilustracja do ulubionej książki”.

   Gratulujemy wszystkim naszym Artystom! :-)

 • Dzień Rodziny

  7 czerwca odbył się w naszym przedszkolu 𝐏𝐢𝐤𝐧𝐢𝐤 𝐑𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐧𝐲👨‍👩‍👧‍👦

  Dzień ten rozpoczęły występy taneczne dzieci i wspólnie odśpiewane piosenki dla rodziców.

  Po występach, wspólnym tańcem rozpoczęła się zabawa. Rodzice wraz z dziećmi świetnie poradzili sobie

  z przygotowanymi dla nich wyzwaniami.

  Rodzice zadbali również o poczęstunek dla dzieci: popcorn, lody i wata cukrowa dzieciakom podobały się najbardziej 😊

  Dziękujemy za Waszą obecność i rodzinna atmosferę, oby więcej takich spotkań!  ❤️

 • XV Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Przyroda w piosence" Bełżyce 2023

  6 czerwca 2023r. , odbył się XV Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Przyroda w piosence", którego organizatorami było Przedszkole nr 1 im. J. Korczaka, Miejski Dom Kultury oraz ZZOK w Bełżycach. W Przeglądzie wystąpiło 39 dzieci - wszystkie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Przedszkole w Wojciechowie reprezentowała Alicja Węgorowska, z grupy 6-latków, śpiewając piosenkę "Maszeruje Wiosna". Wielkie brawa dla Ali za odwagę i ekspresję artystyczną na scenie, a przede wszystkim za piękne wykonanie utworu! 🙂
strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
  Wojciechów 8
 • 81 517-72-40

Galeria zdjęć